Lütfen Dikkat! Bu hizmet şuan aktif değildir. Aktif olduğunda sitemizin ana sayfasında ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacaktır.

AquaWave Antalya Yaz Okulu

Antalya yaz okulu ile çocuklarınızın gelişimlerini hızlandırın. Antalya’da yaz okulları, kursları, kampları ve fiyatları hakkında tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Yaz okulu nedir, faydaları nelerdir, uygulanan faaliyetler nelerdir gibi birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz. Sizlere aramıza bekliyoruz.

Antalya yaz okulu

Herkes için yaz tatilinin yeri çok büyük. Çünkü uzun süren okul süreci ya da farklı sebepler, çocukları ve gençleri yaz aylarında dinlenmek ya da çeşitli aktiviteler yapmaya itiyor. İşte bunun için de yaz okulları harika bir fırsat. Özellikle Antalya’nın sahip olduğu tarihi, turistik ve kültürel değerler de göz önünde bulundurulursa, Antalya yaz okulu fırsatları ile çocukların ve gençlerin kendini farklı bir deneyim içerisinde hissetmesi mümkün. Çünkü bu şekilde pek çok farklı spor dalında eğitimler alabilecek, öğrenirken eğlendikleri için farklı bir deneyim elde edebilecekler. Peki, yaz okulu Antalya içerisinde neden bu kadar popüler? Biz sizin için yaz okulunda neler vadediyoruz? Şimdi tüm bu konulardan bahsedeceğiz.

Yaz Okulu Nedir

Eğitim öğretim dönemi dışında kalan; Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarının belirli bölümlerinde, çeşitli spor ve bilim dallarında eğitimlerin verildiği, bu süreçte hem eğlenip hem de öğrenmenin esas alındığı eğitim anlayışına yaz okulu adı verilmektedir. Ayrıca belirli eğitim aşamalarında, derslerinde başarısız olan öğrencilerin yaz okullarına giderek eksik derslerini tamamlamaları da yaz okulu statüsünde yer alır. Ancak genellikle yetenek kazandırma, daha etkili bir öğrenim gerçekleştirme ve özellikle spor dallarında başarıyı sağlamak açısından yaz okulları tercih edilir. İşte bunun için Antalya yaz okulu hizmeti verdiğimiz bu platformda tüm taleplerinizi karşılayabileceksiniz. Peki, yaz okulunda hangi deneyimler kazanılır?

Yaz Okulunun Faydaları Nelerdir?

Antalya yaz okulları

Öğrenmenin yalnızca bilimsel bakış açısıyla, çeşitli derslerin devamlı olarak verilmesi sonucunda sağlandığı algısı, bilinen bir yanlıştır. Çünkü yalnızca Matematik, Türkçe ya da farklı dersler ile öğrenme gerçekleşmez. Öğrenmek hayatın içinde vardır. Ayrıca spor yapmanın öğrenme becerisini geliştirdiğinin son derece net olduğu göz önünde bulundurulursa, yaz okulları bu noktada harika bir fırsat. Peki, yaz okulu avantajları nelerdir? Bunlardan söz edelim.

 • Öğrenmenin yalnızca okulda olmadığını, eğlenirken öğrenilen bir deneyim olduğunu göstermektedir.
 • Sosyal ilişkiler kurmada bireylere pek çok fırsat sunmaktadır.
 • Okul ortamında olunmadığından, bireyler kendilerini daha rahat ifade edebilmektedir.
 • Baskıcı ve not algısı olmadığından, öğrenmek daha kolay gerçekleşmektedir.
 • Bireylere spor yaparken öğrenmeyi sağlamakta, yeteneklerini ortaya çıkarmada katkı sağlamaktadır.
 • Boş ve faydasız geçen yaz aylarını değerlendirme fırsatı sunmaktadır.
 • Okul eğitimi öncesinde öğrencileri zihinsel ve fiziksel olarak hazırlayan önemli bir süreçtir.
 • Öğrenmeyi kolaylaştırır ve bu şekilde okul sürecinde öğrencilerin becerisine katkı sağlar.

Yukarıdaki faydalar, yaz okulunun öğrenme sürecinde etkinliğini ve boş zamanı değerlendirme konusunda önemini ortaya koymaktadır. Çeşitli rekreatif faaliyetler uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirildiğinden, bireyler yeteneklerini keşfetme noktasında da uygun ortam bulabilmektedir. Tabii ki üniversitelerin ya da eğitim kurumlarının sunduğu yaz okulları ile karıştırılmaması gerekir. Yaz okulu bireyler için çeşitli spor aktiviteleri kapsamında sunduğumuz bir hizmettir. Peki, yaz okulu kapsamında neler yer alır?

Yaz Okulunda Neler Yapılır?     

Antalya'da yaz okulu

Her ne kadar hepsi yaz okulu tabiri kapsamında ele alınsa da aslında yaz okullarının kapsamı birbirinden çok farklı. Çünkü akademik, spor, sanat ya da daha farklı hedeflerle açılan, devlet destekli veya özel kuruluşlar yaz okulları açabiliyor. Peki, genel anlamda yaz okullarında gerçekleştirilen faaliyetler nelerdir?

 • Akademik boyutta, çeşitli üniversitelerin açtıkları yaz okulları ile öğrencilerin başarısız oldukları dersleri tamamlayabilmesi adına açılan dersler bulunmaktadır.
 • Okul hayatında yeterli başarıyı elde edemeyen öğrenciler için destekleyici nitelikte açılan yaz okulları ile derslerindeki başarı düzeyleri artırılmaktadır.
 • Sanatsal becerilerinin geliştirilmesi, yalnızca ders odaklı değil de kişiliklerinin de geliştirilmesi için açılan yaz okulları ile çocuklara birey olma yolunca beceriler kazandırılmaktadır.
 • Ortaöğretim programları kapsamında derslerinde başarısız olan öğrenciler için açılan yaz okulları ile başarısız oldukları derslerde başarılı olabilmeleri için eğitim verilmekte, sınavlar gerçekleştirilmektedir.
 • Spora ilgisi olan, ilgilenmek isteyen, yetenekleri keşfedilmiş olan bireylerin yeteneklerini ilerletmesi, ilgisini başarıya dönüştürmesi için açılan yaz okulları sayesinde deneyim elde edilebilmektedir.

Yukarıda da görüldüğü üzere yaz okulları sayesinde pek çok deneyim elde edilip, gelişim kazanılabilmektedir. Biz de Antalya yaz okulu olarak, sanat ve spor üzerine hazırladığımız dersler kapsamında bireylere beceri kazandırmak, ilgilendikleri alanda başarılı olabilmelerini sağlamak adına çalışmalar yürüyoruz.

Antalya yaz okulları arasında yer alarak, daima bireylerin gelişim kaydetmesi, yeteneklerinin gün yüzüne çıkarılması için çaba sarf ettiğimizden, onlara yalnızca başarılı olmayı değil birey olmayı öğretiyoruz. Kendilerini keşfetmelerini sağlıyor, hayatlarını en doğru şekilde inşa edebilmeleri için onlara rehber oluyoruz. Peki, neden yaz okulları tercih edilmelidir?

Neden Yaz Okulu Tercih Edilmelidir?

Antalya yaz okulu fiyatları

Çocuklar ve gençler, hayatlarını daha iyi inşa etme noktasında yetersiz kalabilirler. Bu durumda onlara en iyi rehberliği aileleri yapacaktır. Ancak iş yoğunlukları, monoton bir hayat ve daha fazla olumsuzluk, ailelerin çocuklarına yeterli vakti ayıramamasına sebep oluyor. İşte bu durumda da yaz okulları harika bir fırsat. Peki, neden yaz okullarını tercih etmek gerekir?

 • Sosyalleşip, arkadaşlık ilişkilerini kuvvetlendirebilirler.
 • Özgüven kazanıp, hayatının geri kalanında daha atılgan olabilmektedirler.
 • Eğitim yalnızca okuldan ibaret olmadığından, sanat ve rekreatif faaliyetler sayesinde sağlıklı yaşama özendirilirler.
 • Vücutlarını tanıyabilir, sağlıklı yaşamı öğrenebilirler.
 • Yetenekleri üzerine yoğunlaşıp, becerilerini geliştirebilirler.
 • Okula dönüşte gerek zihinsel gerekse de fiziksel olarak daha hazır olabilirler.

Yukarıda da görüldüğü üzere, yaz okullarının bireylerin gelişiminde ciddi bir katkısı bulunmaktadır. Ayrıca çocukları ile yeterince ilgilenemeyen aileler için de güvenilir bir ortam oluşturulduğundan, çocuklar ilgisiz şekilde büyümeyeceklerdir. Peki, yaz okulu kapsamında hangi faaliyetleri gerçekleştiriyoruz? Şimdi bunlardan söz edelim.

Yaz Okulu Faaliyetleri Nelerdir?

Aileler için çocuklarının gelişimi son derece önemli. Bu nedenle onların yalnızca okuldaki dersler ile boğulmalarını istememeleri son derece normal. İşte bu durumda Antalya yaz okulu faaliyetleri harika bir gelişim fırsatı olacak. Çünkü bu şekilde sanat ve spor alanında yeni becerile kazanan, yeteneklerini geliştiren çocuklar, daha bilinçli olma yolunda önemli bir adım atabilecekler. Antalya’da yaz okulu arayışında olanlar için ayrıcalıklı fırsatlar sunan yaz okulumuz, güvenilirlik ve yiyecek-içecek gibi alanlarda farkını ortaya koymaktadır. Peki, yaz okulumuzdaki faaliyetlerimiz nelerdir?

 • Futbol
 • Voleybol
 • Basketbol
 • Tenis
 • Yüzme
 • Eğitsel Oyunlar
 • Dans
 • Drama
 • Müzik
 • TBK
 • Jimnastik
 • İngilizce

Yukarıdaki faaliyetler için gerekli tüm teknik ekipmana, tasarımı ve içeriğe uygun olan yaz okulumuz, Antalya’da farkını her daim göstermektedir. Bu şekilde çocuklar ve gençler yeteneklerini sergileyebilme, daha bilinçli hareket edebilme imkanı bulurlar.

Antalya Futbol Yaz Okulu

Yaş gruplarına özel futbol sahaları, ekipmanlar, özel eğitmenler ve çok daha fazlası ile futbola ilgisi olan çocukların ve gençlerin yeteneklerini sergileyebilme fırsatları ortaya çıkmaktadır.

Antalya Voleybol Yaz Okulu

Türkiye’nin voleybolda olan başarıları her geçen gün artarken, voleybola ilgi duyan çocuklar ve gençler için uygun sahalar, eğitmenler ve ekipmanlar sağlanmaktadır.

Antalya Sanat Yaz Okulu

Sanatsal beceriler kazanabilmeleri için uzman eğitmenlerimiz, çocuklar ve gençler için özel programlar hazırlayarak, onların becerilerini geliştirmede yardımcı olmaktadırlar.

Antalya Basketbol Yaz Okulu

Basketbola ilgisi olan bireyler için özenle hazırlanmış basketbol sahaları, bu spor dalı için uygun ekipmanlar, alanında uzman eğitmenler ve uygun altyapı sayesinde becerileri geliştirilmektedir.

Antalya Yüzme Yaz Okulu

Yüzmenin vücut ve sağlık için faydası göz önünde bulundurularak oluşturulan yüzme alanlarımız, uzman eğitmenlerimiz ve daha fazlası sayesinde becerilerini sergileyebilecekler.

Antalya İngilizce Yaz Okulu

Uzman eğitmenlerimiz, çocuklar ve gençler için İngilizceyi bir sorun olmaktan çıkararak, onlara İngilizceyi severek öğretmektedirler. Bu nedenle etkili bir öğrenim elde edilmektedir.

Yaz Okulunda Nasıl Eğitim Verilmektedir?

Yaz okulu antalya

Antalya’daki yaz okulları arasında yer alan yaz okulumuzda, çocuklar ve gençleri her gün birey olmanın bilinci ile yetiştirmekteyiz. Çünkü onlara yeteneklerini fark etme şansı sunmanın ötesinde, hayal kurdurarak, kendilerini değerli hissetmelerini sağlıyoruz. Peki, yaz okulumuzda eğitimi nasıl gerçekleştiriyoruz?

 • Yaz okulumuzda, her bireyle özel olarak ilgileniyor, onların eksiklerini tespit ederek, eksiklerini kapatmalarına yardımcı oluyoruz.
 • Sosyal ilişkilerini inceliyor, sosyal becerilerini geliştirerek, daha özgüvenli şekilde hareket etmelerini sağlıyoruz.
 • Uzman eğitmenlerimiz her birey ile özel olarak ilgilendiğinden, gelişimlerinin daha etkili olmasını sağlıyoruz.
 • Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin tamamında bir arada olmalarını sağlıyor, toplu yemek yemenin keyfini çıkarmalarını sağlıyoruz.
 • Spor aktivitelerinin dışında egzersizler sayesinde güne dinç başlamalarını ve günü dinç şekilde bitirmelerine yardımcı oluyoruz.
 • Sanatsal faaliyetler ile becerilerini geliştirmelerine ve yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı oluyoruz.

Antalya yaz okulu kapsamında çocuklar ve gençlere, planlı, programlı hareket etmenin önemini vurguluyoruz. Onlarla harika vakitler geçirerek, sosyal ilişkilerinin gelişmesine yardımcı oluyoruz.

Antalya Yaz Okulları İle Yetenekleri Keşfetme Fırsatı

Çocuklar ve çocukluk dönemini atlatan gençlerin, yetenekleri üzerine gitmeleri, onların ilerleyen hayatta başarı elde edebilmeleri adına son derece kıymetlidir. Bu sebeple yaz okulları çocukların ve gençlerin yeteneklerini keşfetme, bunun da ötesinde ileriye götürme konusunda çok önemlidir. Bunun için biz de yaz okulumuzda, eğitim alan tüm öğrencilerimize yeteneklerini keşfetme fırsatı sunuyor, başarılı bir gelişim elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Ayrıca Antalya yaz okulları arasında çok önemli bir konumda olan yaz okulumuz, çok kapsamlı olup, tesis olarak da teknolojik gelişmelere uyumlu olduğundan, her konuda avantaj elde edilebilmektedir.

Antalya yaz okulu hizmetimizden faydalanmak için ayrıntılı bilgi alın!

Uyguladığımız eğitimleri incelemek ve ücretsiz ders çekilişlerine katılmak için bizi takip edin!

Yaz Okulu Antalya İçinde Güvenli Eğitim Vadediyor

Yaz okulu faliyetleri

Çocukların ve gençlerin sanatsal ve rekreatif faaliyetler noktasında gelişebilmeleri için son derece önemli olan yaz okulları, özellikle Antalya içerisinde oldukça popüler. Ancak her ne kadar popüler olsa da aileler için güvenlik algısı ön planda. İşte bu noktada Antalya yaz okulu olarak güvenlik konusunda en ayrıcalıklı fırsatları size sunuyoruz. Peki, güvenlik konusunda neden ön plandayız?

 • Özel araçlar ile çocukların ve gençlerin yaz okulundan eve olan ulaşımlarını gerçekleştiriyoruz.
 • Yaz okulu içerisinde 7/24 onların güvenliğini düşünüyor, her an yanlarında yer alıyoruz.
 • Okulumuzun güvenlik görevlileri, onların güvenle eğitim alabilmeleri için 7/24 çevreyi kontrol ediyorlar.
 • Sağlıklı ve uygun kaloride besinler ile beslenmelerini sağlayarak, onların sağlıklarını daima ön planda tutuyoruz.
 • Eğitmenlerimizin tamamı alanında uzman ve eğitimli olduklarından, onların güvenle eğitim alabilmesini sağlamakta, en doğru bilgilere ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.
 • Eğitmenlerimizin sayısı, öğrencilerimizin etkili bir eğitim alabilmesi adına yeterli sayıda tutulmaktadır.
 • Sağlıkla ilgili yaşanabilecek olası problemler için sağlık personellerimiz daima hazırda beklemektedir.
 • Antialerjik ve antibakteriyel temizlik malzemeleri ile tesisimiz daima hijyenik tutulmaktadır.

Yukarıda da görüldüğü gibi başarılı bir eğitimin en güvenli şekilde gerçekleştirilebilmesi adına öğrencilerimize tüm olanakları sağlamaya devam ediyoruz.

Antalya 0-3 Yaş Yaz Okulu

Eğitim aileden başladığından, çocukların en doğru eğitimi alabilmeleri için ailelere yardımcı oluyor, eğitim süreçlerini gözetimli şekilde sürdürüyoruz. Çocukların yeterli ve sağlıklı beslenmesini sağlayarak, zihinlerinin çalışmasına destek oluyoruz. Bunun yanında pedagoglardan eğitim sürecinde daima destek alarak hem duygusal hem de zihinsel gelişimini kontrol ediyoruz. Tespitler ile ilgili olarak ailelerini bilgilendiriyor, bu şekilde onların doğru bir gelişim içerisinde olmalarını sağlıyoruz. Eğitsel oyunlar, spor aktiviteleri, sanatsal gelişimler ve daha fazlası pedagoglardan alınan fikirler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Antalya 4-12 Yaş Yaz Okulu

Bebeklikten sonra çocukluk döneminde artık çocuklar hızlı öğrenmeye başlarlar ve öğrendiklerini uygulamak isterler. İşte bunun için 4-12 yaş arasındaki dönemde, öğreneceklerinin kontrollü şekilde verilmesi gerekir. Sonrasında bu bilgiler onların karakterlerini oluşturacak, gelişimlerini sağlayacak ve hedefleri ortaya çıkacaktır. İşte bunun için Antalya yaz okulu kapsamında uzman eğitimciler ve pedagoglar sayesinde çocukların gelişimlerini kontrollü şekilde ilerletiyoruz.

Antalya Yaz Spor Okulları

Artık çağ gereği spora çok daha fazla önem vermemiz gerekiyor. Çünkü gün içerisinde çok fazla hareket etmiyoruz. Bunu telafi etmek için de en doğrusu spor yapmak olacaktır. Tabii ki spor yapmak hareketsizliği telafi etmek gibi de görülmemeli. Çünkü sağlıklı bir yaşam için spor yapmak, vücudun dinç kalması için gereklidir. İşte bunun için yaz okullarında sunulan spor aktiviteleri, çocukların ve gençlerin fiziksel gelişimlerine katkı sağladığı gibi yeteneklerini keşfetmede de son derece önemli. Böylece yetenekler keşfedilebilmekte, çocuklar ileride sevdikleri işi en iyi derecede gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca spora küçük yaşlardan itibaren başlayacakları için vazgeçemeyecekler, sağlıklı yaşam onlar için bir zaruret olmaktan çıkacak, yaşam tarzına dönüşecektir.

Antalya Yaz Okulu Fiyatları

Yaz okulları, çocuklar ve gençler için eğitim veren, spor aktiviteleri yapma fırsatı sunan ve sanatsal etkinlikler ile kişilik gelişimlerine katkı sağlayan kuruluşlardır. Bu kuruluşlar arasında yer alan yaz okulumuz, çocuklar ve gençler için her türlü ayrıcalığı sağlamaktadır. Özellikle pedagog eşliğinde zihinsel ve duygusal gelişimleri de kontrol edilerek, yaz okulundaki başarıları daima kontrol altında tutulmaktadır. Peki, Antalya yaz okulu ücretleri neye göre belirleniyor?

 • Gün sayısı,
 • Gerçekleştirilen etkinlikler,
 • Verilen eğitim,
 • Tam gün ya da yarım gün seçeneği,
 • Yaz okulu programı,
 • Kullanılan malzemeler,
 • Ekipmanlar,
 • Ek dersler ve
 • Aileler ile çocukların ek talepleri göz önünde bulundurularak, Antalya yaz okulu fiyatları 2022 yılına uygun olarak belirlenmektedir.

Fiyatlar konusunda net bilgiler verilemediğinden, bu konuda daha net bilgi almak için uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Uzmanlarımız Antalya yaz okulu süreci hakkında da size bilgi verecektir. Yaz okulu Antalya içerisinde son derece popüler kuruluşlar arasında yer aldığından, siz de en doğru tercihi yapmak isterseniz, bizi tercih edebilirsiniz. Hemen iletişime geçip, yaz okulu sürecini yetkililerden öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Yaz Okulu Ders Programı Nasıl?

Ders programı, yaş gruplarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle yaş gruplarına göre gün içerisinde uygun olan programa göre, uzman eğitmenler eşliğinde eğitimler gerçekleştirilmekte, çocuklar ile özel olarak ilgilenilmektedir.

Antalya Yaz Okulu Dersleri Nelerdir?

Okul derslerinden ziyade, çocukların sanatsal ve rekreatif faaliyetler üzerinden gelişimleri sağlanmakta, okula fiziksel ve psikolojik olarak hazırlanmalarına yardımcı olunmaktadır. Bunun için Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Yüzme, Eğitsel Oyunlar, Dans, Drama, Müzik, Temel Beceri ve Koordinasyon ile İngilizce gibi ders ve faaliyetler sayesinde, aktif bir dönem geçirmeleri sağlanacaktır.

Yaz Okulu Ne İşe Yarar?

Çocukların gerek fiziksel gerekse de psikolojik olarak okula hazırlanması için çeşitli dersler ve etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında onların yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak, özgüven kazanmalarına yardımcı olmak ve sosyal ilişkilerini geliştirmek için son derece faydalı bir eğitim çeşididir.

Antalya Yaz Okulları Faydalı Mı?

Tabii ki. Çocukların yaz aylarında boş vakit geçirmemesi, bu süreçte hem eğlenip hem de öğrenmelerinin sağlanması açısından son derece faydalıdır.

Antalya Yaz Okulu Yorumları

Yaz okullarına olan ilgi son dönemde iyice artmaya başladı. Bunun başında da ailelerin çocuklarına yeterince vakit ayıramamasıdır. Okul döneminde günün büyük bölümünü okulda geçiren çocuklar yaz aylarında boş kaldıkları için, aileler için en doğru tercih de doğal olarak yaz okulu oluyor. İşte bunun için Antalya yaz okulu yorumları çok sık yapılmaktadır. Yorumlarda genellikle güvenlik, eğitim, süre vb. unsurlar yer alsa da Antalya yaz okulları arasında doğru seçimi yapmak oldukça güç. Ancak yaz okulumuz bu konuda son derece ayrıcalıklı. Tüm ayrıcalıkları sunan, güvenliği sağlayan ve uzman eğitmenlerle eğitim veren yaz okulumuzun tüm faaliyetlerinden çocuklar ve gençler faydalanabilmektedir.

Antalya yaz okulu hizmeti aquawave markasıyla sizlere sunulmaktadır.

AquaWave

Çocuk ve yetişkinler için dört mevsim spor branşlarıyla alakalı eğitim ve sertifika veren kuruluştur. Alanında uzman, sertifikalı eğitmenlerle çalışır. Antalya ilinde hizmet vermektedir.

Yardımcılar

Blog

Sık Sorulan Sorular

Adres

Antalya / Merkez